II. kolo Brdské ligy

Druhé kolo v Radíči.

Někteří z členů si užili krásné chladné noci a užívali si párty v Radíči, každopádně většina z nás spala v pohodlí domova. 😴

Počasí ráno vypadá celkem fajn. 🌥

Kluci vybíhají třetí v jiný sestavě než v sobotu (Míra vystřídal Domču na rozdělovači a Martin na proudu Vaška), ale bohužel kvůli Martinově chybě na proudu je jasný, že dneska z toho postup nebude. (LP 18:07, PP 15:64) celkově dneska 13. místo. 🫠

Holky jdou na start o dost později. Základnu dávají krásně na klid. Ela na stroji dává v klidu vodu a holky dávají čas 20:48 LP a 21:42 PP. Postupují do play off z 6. místa. Tam se potkávají proti holkám z Broum. Přes chyby u obou týmů postupují dál Broumy- (24:55 LP, 21:57 PP). Naše holky prohrávají s časem 24:99 LP, 24,77 PP.

Celkově končí na 5. místě, ale odnášejí si další cenné body.

Děkujeme všem a vidíme se za 14 dní na dvojkole v Březnici. 🤘🏻😍

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s