O nás

Je to už třetí rok, co jsme začali přes zimní měsíce chodit jednou týdně s kamarády členy SDH cvičit do obecního sálu. Nejdříve tréninky vedl Miroslav Peterka, dělali jsme crossfit, cvičili mobilitu a naposledy cviky s kettlebellem. Teď už má tréninky na starosti Lukáš Zima, Jirka Macoun a Tereza Vojířová.

Do sálu chodíme minimálně 3 x za týden, děláme vetšinou „Kruhové tréninky“ a krom starších členů, začali chodit i mladí hasiči, dorost, jejich maminky a další přátelé SDH.

Tréninky děláme vždy v pondělí, středu a pátek od 18:00

P.S. Skoro každý den chodíme kolem 16:00 běhat (6 km) kdyby se chtěl někdo přidat.

Na tréninky používáme vybavení posilovny a hlavně pak vybavení od sponzorů 😀 (to si tak prostě třeba s Terkou řekneme: „že si koupíme balanční podložku Bossu“ no a pak jí přineseme do sálu, aby na ní mohli cvičit i ostatní 😀 a tak to chodí s většinou vybavení).

No co, doma by nás to samotné tolik nebavilo.

Budeme rádi za vaší účast na tréninku, sponzorský dar nebo jakoukoliv jinou podporu.

Vítejte na stránkách sboru dobrovolných hasičů

%d blogerům se to líbí: