Běh hasičů do Svatohorských schodů

V sobotu proběhl již 11. ročník běhu hasičů do Svatohorských schodů. SDH Zalužany zde reprezentovala členka našeho sboru Tereza Vojířová, její kolegyní byla proudařka ženského závodního týmu, členka SDH Třebsko Jana Hanusová.

Běh hasičů do Svatohorských schodů je unikátní závod dvojic hasičů v běhu do schodů na příbramskou dominantu – Svatou Horu. Závod je dlouhý 560m, překonává se při něm převýšení 80m a 289 schodů, běží se v pracovním stejnokroji, zásahové obuvi a přilbě, muži běží s dýchacím přístrojem bez masky, ženy bez.

Tereza Vojířova s Janou Hanusovou obsadili ve své kategorii tu nejlepší příčku.

Holky děkujeme za reprezentaci.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s